www.hotel-ubytovani.com
Penzion Ústí nad Labem Teri - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Ústí nad Labem Teri - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Ústí nad Labem Teri -  je k dispozici připojení na internetPenzion Ústí nad Labem Teri - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Ústí nad Labem Teri - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Ústí nad Labem Teri - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Ústí nad Labem Teri - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 

Penzion Teri
Balbínova 4, Ústí nad Labem 40001
Česká Republika
Pension-Usti-Nad-Labem-Teri@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
Penzion Teri ubytování Ústí nad Labem Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Penzion Teri - ubytování Ústí nad Labem | Vítejte

 
Penzion Ústí nad Labem Teri Chystáte se zavítat do Ústí nad Labem a hledáte možnost klidného ubytování s profesionálními službami, tak penzion Teri bude pro Vás zaručeně dobrou volbou.

Ubytování
Penzion Teri v Ústí nad Labem Vám nabízí jednolůžkový pokoj, dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky a dvoupokojový apartmán. Všechny pokoje penzionu Teri jsou plně zařízené a k jejich vybavení mimo jiné patří: Vlastní sociální zařízení televize + satelitní příjem televizních kanálů, Wi-Fi. Pro všechny pokoje je společná kuchyňka s lednicí.

Okolí
V okolí penzionu Teri v Ústí nad Labem se nachází největší zdejší městský park. Penzion Teri disponuje vlastním oploceným parkovištěm a zastávky MHD se nacházejí jen několik minut pěšky. V blízkosti je k dispozici plavecká hala, sauna, solárium a mnoho restaurací. Milovníci přírody si mohou vybrat z mnoha turistických tras a míst např.: hrad Střekov, zámeček Větruše se zrcadlovým bludištěm a vyhlídkovou věží, Vaňovské vodopády, panenská příroda Česko - Saského Švýcarska s Pravčickou bránou, výlet na lodičkách v Hřensku, královna Českého středohoři - hora Milešovka a mnoho dalších.